ver AhoraAhora En CinesProntoCinesNuevos AvancesNoticiasEncontrar PelilculaOpiniones
Películas
Cines
Ver Al Instante
Noticias
Remolques
Televisión
Comunidad
Mi
Más
Entrar
Buscar opinionesResultados 1 - 20 De 1,000
Fecha de lanzamiento:
  Hasta  
F9 (2021)
סרט זוועה! עצוב שסרט כזה בכלל עולה לאקרנים ועוד מייצר כסף, זה מעיד על בורות.
סרט חובבני, עלילה ביזיונית, לא הגיונית, אקשן שמעיד על מדע בדיוני. שחקנים גרועים, בימוי גרוע, אין בסרט הזה ובכלל בסאגה הזו כלום ושום דבר.
פשוט ביזיון של סרט!
  Hace 4 Días
El Mago De Oz (1939)
מקסים! מצחיק ומרגש. הרגע שבו דורותי פותחת את הדלת ונכנסת לארץ עוץ ועוברים משחור לבן לצבעים, הוא מהפנט.כמובן ששיר הנושא הוא יפהפה, עוצמתי ולא משאיר את העין יבשה. סרט אלמותי שתמיד ייגע בנו. מזכיר לנו שהיינו פעם ילדים וגם כיום כשאנחנו מבוגרים, עדיין נשאר בנו משהו מאותו הילד של פעם. יש גם משלים ומטאפורות מעניינות שעסקו בהם במהלך השנים, שלא כאן המקום לפתח אותן.סרט חובה גם אחרי 82 שנים.
  Hace 5 Días
Uncut Gems (2019)
סגנון מיוחד שגורם לצופה לחוש אותנטיות. הצילום, הדיאלוגים, המבנה והשתתפות של דמויות אמיתיות, נותנות את התחושה שמדובר בסרט שונה. כל זה כמובן לחיוב. אדם סנדלר שמגלם בדרך כלל דמויות קומיות, עושה כאן תפקיד של סוחר יהלומים יהודי נכלולי בניו יורק בשם הווארד ראטנר. לאיש אין עכבות בדרך לרווחים כספיים ולכן גם מסתבך בגלל הימורים, וחייב כספים לגורמים מפוקפקים שמאיימים עליו. אם זה לא מספיק, הוא גם בוגד באישתו עם בחורה צעירה וחתיכה שאותה הוא מעסיק בחנות שאותה הוא מנהל. הציר המרכזי בעלילה, קשור לאבן יקרה שיובאה ממכרה באתיופיה והיא כעת בבעלות של הווארד. לאחר שהוא משאיל אותה לשחקן הכדורסל קווין גארנט ( משחק את עצמו ) והוא לא מקבל אותה ממנו בחזרה, הוא מתחיל להיכנס ללחץ שגורם לו לעשות שטויות. מדובר על אבן שהוא בונה עליה ומעוניין למכור אותה בסכום של כמיליון דולר.בסופו של גם כשנראה לו כשדברים מתחילים להסתדר לו בחיים, המציאות טופחת על פניו. הסוף חזק. אדם סנדלר במשחק נהדר. הזמר דה וויקנד גם מופיע לפרק זמן קצר. הסרט ארוך, אבל הקצב הטוב בסך הכל מאפשר את צליחתו בלי יותר מידי סבל.
  Hace 6 Días
Wrath Of Man (2021)
אם הייתי צריך עוד חיזוק לזה שגאי ריצ'י הבמאי הכי אהוב עלי, בהחלט קיבלתי איתו.
הסרט מתחיל חלש ולא ברור לאן הוא הולך, לא מפרטים יותר מידי על הדמות והמניעים שלו והמסתוריות לא כל כך עובדת לטובתו של הסרט.
אבל ברגע שהכל על השולחן, משהו מדהים קורה. אנחנו מקבלים סצינת אקשן אחת ארוכה שמרימה את הסרט למקום אחר.
יצאתי ממנו עם אנדרנלין והבטחה לעצמי שאני יחזור לצפות בסרט הזה שוב כי הוא פשוט שווה את זה.
  Hace 7 Días
Wrath Of Man (2021)
במפתיע זה הרבה יותר סרט שמתאים לסתטהאם ופחות לריצ'י, אבל זה סרט טוב, מעניין ומותח כמו שסרט אקשן צריך להיות.

7/10
  Hace una Semana
The Great War (1959)
אנשים שלא אוהבים Commedia all'italiana בד''כ, אני יכול להעריך ש התגובה הראשונית שלהם שתטען, ש-"זה לא סרט רציני", לא בהכרח אפשר לומר שלא אוהבים קולנוע איטלקי, זה לא סותר, המוזיקה של נינו רוטה כנראה לא תספיק להצדיק עבורי כמה זה סרט מוצלח לאחר צפייה אחת, בשעה הראשונה, שנעלמה לי, חוץ מניצוצות שעפו מהבטן, לא רוצה שמץ של ספויילר ולא ממליץ גם לאחרים לתת פיסת מידע לפני שראו בעצמם.

כשאני חושב על משהו שהוא מושלם, אין סרט שהוא מושלם לגמרי לדעתי אבל אם יש אחד שאני חושב שהוא שם, תמיד היה ותמיד יהיה, בשבילי זה "הטוב, הרע והמכוער", כל השעה הראשונה, הייתי בטוח בזה שזה יחסית יותר מידי מוצלח, צורת הצילום, מסגור, בימוי מרשים מאוד של מוניצ'לי, שנראה אפילו שנעשה 3 שנים מאוחר יותר, המוניות, טקסיות או רשמיות לא הרגישה מוגזמת בכלל בהשוואה לזרמים אחרים בין אם מלחמה או דרמה מלחמתית, טראגית או קומדיה צבאית או בתשלובת מסויימת עם 'Buddy', ("חבורת גברים").

הביצוע יישאר זכור מאוד בשבילי שחוצה את הסטנדרט, לפחות בשעה הראשונה, ביצוע אפילו מלוטש, אלברטו סורדי וויוטוריו גסמן הם שחקנים גדולים לא פחות ובאמת כנראה, זה ליהוק שלא יכל להיות יותר מוצלח לצמד שכזה, התחושה היא שזה אחד הסרטים הטובים ביותר שיצא לי לראות לשעתו, השעה השניה לא נופלת בכלל אבל, בסוגתו, אני חושב שזה תואר שהוא לוקח, אולי ניצב בראש ההר מכל הקומדיות הללו שראיתי.

יש עוד הרבה בשבילי לראות ולהשלים חומר אבל, שנים של המתנה לא הכי אופיינית לאחד מניאק מפונק כמוני, אני מעדיף שעתיים מאשר להסתכל בעיניים ביקורתיות בהגזמה על סרט או של אלן רנה, או של וונג, שאני יכול להעריך, אבל בסגנון (שהוא כמו להבדיל בין השמש לירח), גם אם זה סרט מקוצר בשעה, אני אעדיף צפייה בסרט לוהט מהסוג הזה ואם יש פה 1 או 2, תודו שראיתם את זה גם ב-.

(גם נחשב לזהב) בכל קנה מידה, סרט ענק.
  Hace 2 Semanas
Stretch (2014)
מיועד למי שלא נרתע להישאב למחוזות הביזאר. דמויות גרוטסקיות ומוקצנות בעלילה הזויה. זה לא מתאים לכל אחד אבל בעיה אחרת היא, שהסרט תזזיתי מידי ודי מעצבן. סטרץ' הוא גבר שנמצא בשלב בחייו שהוא הוא בוחן מה הוא השיג עד כה.הוא הגיע ללוס אנג'לס כדי להיות שחקן, ובמקום זה מוצא עצמו כנהג לימוזינה בחברה שמציעה שירותי הסעה לאנשים עשירים ומפורסמים בדרך כלל. בנוסף הוא נזרק על ידי חברתו הגולדיגרית. לקינוח, הוא חייב כספים לגורמים עבריינים וגם מסתבך עם חברה יריבה בענף בו הוא עובד שגם מציעה שירותי הסעה.מאחר שאינו מאמין בגורל, הוא מחליט לקחת את העניינים לידיים ולגרום לדברים לקרות באופן שישנה את המסלול של חייו. מכאן, דמותו הבידיונית של עמית לעבודה שהתאבד מלווה אותו ואיתה הוא מתקשר. השינוי מגיע כשסטרץ' פוגש לקוח הזוי ומסומם שידוע בטיפים הנדיבים שהוא משאיר. אותו לקוח מציע לסטרץ' לכסות את חובותיו בתמורה לכך שיבצע עבורו משימה מסוכנת. מה שהוא לא יודע, זה שאותו אדם מבוקש על ידי ה FBI.זה יתגלה לו בסיומו של לילה מטורף ואז בבוקר למחרת הוא יגלה, האם קיים כזה דבר שנקרא גורל שנקבע מראש או שאנחנו אלה שמשפיעים על מה שיקרה.בשורה התחתונה הסרט בינוני במקרה הטוב וזה שהוא קצר באורכו זה לחיוב.
  Hace 2 Semanas
Honest Thief (2020)
סרט משעמם מאוד! לא מתקדם בכלל, תקוע, מורח את הסצנות הלא מעניינות.
לא ממליצה לבזבז את הזמן על הסרט הזה.
  Hace 3 Semanas
Ni Idea (1995)
הסתקרנתי לראות על מה המהומה גם שנים רבות אחרי צאת הסרט לאקרנים. מודה שלא מצליח להבין. אפשר להתווכח אם היה פורץ דרך בזמנו ולכן מרבים להזכיר ולהיזכר בו, אבל כשעושים זום אאוט, הוא לא מרשים במיוחד. הדבר היחיד שבולט זה היופי שבנעורים ובלהיות צעיר. סיפורה של שר בת ה-16, נערה עשירה ומפונקת מבבוורלי הילס, בת לעו"ד מן הצמרת. היא מאמינה שיכולה לסובב את כל העולם על קצה האצבע הקטנה שלה באמצעות מניפולציות כאלו ואחרות.חוץ זה היא אוהבת להתלבש יפה ומיוחד. יחד עם חברתה הטובה, שר לוקחת חסות על נערה חדשה שמגיעה לבית הספר ועושה לה Make over חזותי והתנהגותי.כשאותה נערה עומדת להיות בת הזוג של הבחור בו היא מאוהבת, אז זה כבר יותר מידי מבחינת שר. לפני ואחרי "קלולס" נעשו סרטים וסדרות שעסקו בבני נוער ובעולם המעסיק אותם, לפני שהם נהפכים לאנשים מבוגרים שצריכים להתמודד עם אתגרים של קריירה מקצועית, עבודה ופרנסה, נישואין ומשפחה וכו'. ציון 6.5.
  Hace 4 Semanas
Taken 2 (2012)
מבחנתי לאם ניסן לא צריך לעשות סרטי פעולה, אין לו את זה...
כל סרט פעולה שלו, יוצא סרט סטיבן סיגל,
ועוד נקודה, אני לא רואה הבדל בין הסרט העלוב הזה למקור, ואין שמץ של מושג, מה כל כך משך בסרט הראשון, גם בסרט הזה אין אקשן טוב, אין עלילה, ואין כלום. והכי גרוע, אקשן דרג ז', בקיצר, ניסן לך תעשה סרטי דרמה, אתה כשרוני, אבל לא בנוי לסרטי אקשן...
  Hace 4 Semanas
EjéRcito De Los Muertos (2021)
סרט בינוני, קשה להאמין שזה התוצרת של זאק סניידר, הבמאי של 300 ושחר המתים.
  Hace un Mes
French Exit (2020)
מקור המונח "יציאה צרפתית" הוא במאה ה–18 ופירושו לעזוב בחשאי בלי להיפרד כראוי, למשל בנטישה חשאית של אירוע או מסיבה. כך כתוב איפה שהוא באינטרנט, כאשר מחפשים קצת מידע על היציאה הצרפתית שארגנה לעצמה מישל פייפר.

הפוסטר של הסרט כמובן מלא תשבוחות על אופן משחקה ועל העלילה העילאית, אבל מה שאני יכול לחשוב עליו זה איך אני מוציא איזו יציאה צרפתית, מהצד האחורי של הגוף שלי, כדי לשחרר את עצמי מהעול והנטל של הסרט הזה.

יש לי סבלנות לסרטים איטיים וביזאריים, אבל במהלך של הדבר הזה נרדמתי פעמיים, התעדכנתי קצת מאשתי וגם כאשר הקצתי מהעייפות שאחזה בי, הרגשתי שלא פספסתי כלום ולהפך, אולי עדיף היה להאריך את השינה עוד קצת.

אם אקסצטנרית ובנה המוזר מאבדים את תקציב הירושה של אבי המשפחה ועם על הגבול של המעבר לרחוב. במהלך מבריק מגייסת האם עוד קצת כסף ולוקחת את בנה מארוסתו אל פריז, על מנת לבלות שם בנעימים את שארית הזמן שלהם עם כסף...צרפתי.

איפה שהיגיון ועלילה ישרה פוגשת את העל טבעי והביזארי פשוט לא מתחבר ועל אף משחק מעניין של פייפר את הדג'ס ותוספות משנה של דניאל מקדונלד ואימוג'ן פוטס, הסרט לא מצליח להציל את עצמו מקריסה, ברברת ושיממון טוטאלי ולא כל כך מעניין.

זה הרגיש פלצני בלא מעט שלבים של הסרט, נפיחה ארוכה ומלאת חשיבות עצמית, אשר מגובה בטקסטים נעלים, אבל לא...זו באמת יצירה סתמית ונשכחת שבהחלט הביאה מספר מוסרי השכל חשובים איתם:
- לא לראות סרט שמצהיר על עצמו בתור קומדיה דרמטית ושקו העלילה שלו מראה בבירור שזו הולכת להיות יותר דרמה צינית-סרקסטית.
- לא לראות את הדבר הזה כאשר אתה עייף.
- ובפעם המיליון ושלוש עשרה, לא להרשות לעצמך להסתנוור מערימות של כוכבים, כאשר IMDB מראה בבירור ש.....לא. פשוט לא.
  Hace un Mes
2046 (2004)
נואר וארוטיקה זה אולי תמיד מפתה, אבל, זה קצת יותר מתוחכם או מתחכם, מדב"י וחתרני, אפשר להגיד שלאורך כל הסרט לפחות כל מה שאתה רואה, יכול להיראות מושלם, עיצוב ויזואלי, סינמטוגרפיה, שהנוכחות שלה, דקוריישן, והאסתטיקה שלה, מרשימה יותר לנוכח הקאסט, שגם, אי אפשר להגיד רע, בטח לא למי שרואה כמעט רק קולנוע אמריקאי.

עם כל זה שאין איבוד פרופורציות טוטאלי האיזון קיים ייאמר לזכות הפקה מוצלחת, טענתי בעבר ואני לא היחיד, שיש בוונג קטע של סגנון שדי משותף לו ולאלן רנה, נפוח ומתפזר עד אין קץ הארדקור בקטע רומנטי ומכביד (במיוחד בסרטו "מצב רוח לאהבה"), אבל הויזואליות היא בהחלט הרבה מעל מעל הממוצע, פס קול לא נופל מהרמה הזו, מומלץ גם כ-'פוסט מודרניסטי'.

לחובבי הז'אנר - יותר מומלץ.
  Hace un Mes
The Kings Of Summer (2013)
ציפיתי למשהו בסגנון "אני והחברה" וקיבלתי סרט גרוע. החומר גלם הוא טוב אבל המוצר הסופי מאכזב. 3 נערים שהחליטו לעזוב את בית הוריהם המעצבנים, ולבנות בית באמצע היער ולהעביר שם את שארית הקיץ שלהם כחלק מתהליך התבגרותם. החלק המעניין הוא תחרות בין שניים מהם על ליבה של נערה יפה. מנסה למצוא מילה טובה על הסרט ודי קשה. מבולגן, כבד, לא קוהרנטי, מנסה להצחיק ולא מצליח ובעיקר משעמם.
  Hace un Mes
Hojas De Hierba (2009)
מקרתע ומבולגן. סוג של קומדיה שחורה שלמרות משחק מצויין של אדוארד נורטון, לא מצליחה לרתק. החלק האחרון טיפה טוב יותר אבל זה מעט מידי ומאוחר מידי. סיפורם של שני אחים תאומים זהים. ביל הוא מרצה מוערך ומבוקש לפילוסופיה קלאסית באוניברסיטה. אחיו בריידי הוא סטלן שמחזיק מעבדה לגידול סמים למטרות סחר וחייב כספים לגורמים בעולם התחתון. הקשר בין האחים ניתק לפני שנים רבות מיוזמתו של ביל וכעת בריידי מזייף את מותו כדי שביל יגיע להלוויה. עם הגעתו בטיסה לאוקלהומה, מתברר מעשה הרמייה של בריידי. ביל משתכנע להישאר לסוף השבוע ומה שהוא לא יודע, זה שהוא אמור להוות אליבי ללא ידיעתו לביצוע פשע שבריידי מתכנן. התכנית היא שביל יבקר את אימם בדיור המוגן בו היא גרה בזמן שבריידי מבצע את זממו.העניינים משתבשים ולא מתנהלים לפי התכנון, בין היתר בגלל רופא שיניים יהודי שביל הכיר בטיסה, שנואש למזומנים ועלה על התרמית. הצפייה בסרט לא גורמת לסבל אבל גם לא מהנה. המבטא הדרומי ומוסיקת הקאנטרי שמתנגנת לה פה ושם עושה טוב, אבל זה לא מספיק.ציון 6.5.
  Hace 2 Meses
Rambo: Last Stand (2019)
סרט אקשן עוצמתי, סטאלון בגילו מפגין יכולות מרשימות
זה מדהים בעיני... סרט אקשן על סף מושלם. לא נופל מהראשון והרביעי.
רוצו לראות
  Hace 2 Meses
Mortal Kombat: Rebirth (2021)
אז לפני כמה ימים סוף סוף אחרי ציפיה ארוכה יצא הסרט החדש של מורטל קומבט, הרבה שנים מהסרט הקלאסי ההוא מ1995.
כשראיתי חלק מהשחקנים שליהקו לסרט ההייפ עלה (ג'ו טאסלים, הירויוקי סנאדה, לואיס טאן) שלושתם שיחקו בסרטים אלימים של אומנויות לחימה.
אז צפיתי בסרט ויצאתי ברגשות מעורבים שיכל ליהיות יותר טוב אבל גם יכל ליהיות הרבה יותר גרוע (אם כי בסופו היה תחושה טובה לקראת סרטי ההמשך בפריינצייז)
חלק מהשחקנים האלמוניים נתנו "אובר אקטינג" מה שנקרא אבל זה לא הפריע ממש כי בסך הכל הסרט הוא על פי משחק וידאו.
הקרבות ויזואלית היו יפים עם כיאוגרפיה נפלאה ואפקטים טובים.
הדמות שהכי נהנתי ממנה בסרט הוא סאב זירו שפשוט גנב את ההצגה, ג'ו טסלים היה תפור לדמוץ וכל סצנה איתו פשוט הייתה יוצאת מהכלל.

בסך הכל המעריצים יהנו מהסרט שכולל הרבה דם קללות והומור שחור כיאה למורטל קומבט.


  Hace 2 Meses
Mortal Kombat: Rebirth (2021)
אחרי שנים ארוכות סוף סוף מישהו הרים את הכפפה והוציא סרט חדש של מורטל קומבט, כסרט חדש שמתבסס על משחק אגדי ועל סרט ישן ובינוני שהפך לסרט קאלט למרות היותו בינוני, הסרט מגיע עם ים של ציפיות ומצד שני עם קאסט אלמוני ביותר ועם סוג של תקרת זכוכית לסרטים מהסוג הזה וביחד עם כל הציפיות והחסרונות האפשריים, אנחנו מגיעים לסרט שלפחות מבחינתי הוא הצלחה, הוא מעניין, הדמויות מעוררות הזדהות ובהחלט עשויות בצורה מושקעת, הגרפיקה טובה והדמות של קיינו מקבלת אקסטרה שתמיד היה חסר לה בסרטים/סדרות.

מי שציפה ולא הגזים בציפיות לגמרי יהנה.
7.5/10

  Hace 2 Meses
What If... (2012)
מי שראה את הסרט "דלתות מסתובבות" ואהב, יאהב גם את זה. אותו קונספט בדיוק. בעייני הסרט מקסים למרות שלא זכה לציונים גבוהים במיוחד.אני לא נוהג להתייחס לביקורות אבל לטעמי מדובר ביצירה שאומנם אינה מושלמת אבל היא קצת אנדרייטד. מתחיל עם סצינות שניראות לא קשורות אבל בסוף הכל מתחבר. עלילה שמתפצלת לשניים בעקבות פעולה אחת. דימיטרי הוא מה שנקרא "הרווק הניצחי", שחי בשכונת פלאקה באתונה למרגלות האקרופוליס. הוא במאי פרסומות וסרטים תיעודיים שחי לבדו ללא מחוייבות וללא אחריות לבת זוג וילדים וטוב לו עם זה. בערב אחד הוא צריך לקבל החלטה אם לצאת עם הכלבה שלו לטיול. מכאן הסיפור מתחלק לשני חלקים שרצים במקביל. בראשון, הוא יוצא איתה והיא נדרסת על ידי כריסטינה.בחורה צעירה ותוססת, אדריכלית במקצועה. למרות שהכלבה נפגעת חייה ניצלו בזכות הוטרינר שמזהה אצלה גידול סרטני. האירוע שהפגיש ביניהם, גורם לדימיטרי וכריסטינה להתאהב.נולדת להם ילדה, אבל שניהם צריכים להתמודד עם המשבר הכלכלי שפוקד את יוון ובעיית האבטלה של שניהם. מה שעוד מעיב על מערכת היחסים שלהם זה בגידותיו של דימיטרי עם אישה נשואה. בסיפור השני שמוצג, דימיטרי נשאר בביתו עם הכלבה. הוא מותקף על ידי חבורת פושעים שחודרים לביתו במטרה לשדוד והוא נפצע תוך כדי. חוץ מזה הוא מטפל באימו הדמנטית ומכיר את אותה אישה נשואה מהעלילה המקבילה ומנהל איתה רומן.המעגל נסגר בסוף. המסר הוא שיש דבר כזה שנקרא גורל. מה שצריך לקרות יקרה בדרך כזו או אחרת, ולא משנה מה נעשה. דבר שלעולם לא נדע אם הוא נכון או לא.השירים היפים שתמיד נאהב מ The Great American Songbook מתנגנים להם במהלך הסרט ויש להם את התרומה שלהם. באופן אישי, הצפייה עוררה את הגעגועים שלי לעיר אתונה,, לאווירה ולאוכל.
  Hace 2 Meses
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge (2020)
סרט אלים מצויין שלא חוסך בדם המבוסס על המשחק וידאו שאני כל כך אוהב ומעריץ מילדות.
המעריצים של הסרט עפו על הסרט הזה ולא סתם הוא נאמן לסדרת המשחקים גם בעלילה וגם בברוטאליות שיש בתוכו.
  Hace 2 Meses
In Theaters
The Ice Road, The Batman, Fatherhood, F9, Luca, Hitman's Wife's Bodyguard, Sublet, Skater Girl, In The Heights, Awake, The Conjuring: The Devil Made Me Do It, Friends: The Reunion, Il Divin Codino, Cruella, Spirit Untamed, A Quiet Place Part II, The Perfect Candidate, The Woman In The Window, EjéRcito De Los Muertos, Spiral: From The Book Of Saw, Oxygen, Together Together, Wrath Of Man, Here Today, The Water Man, Mainstream, Monster, Doctor Strange In The Multiverse Of Madness, Those Who Wish Me Dead, Connected, Sin Remordimiento, Things Heard & Seen, Stowaway, Thunder Force, Voyagers, Mortal Kombat: Rebirth, You Belong To Me, Concrete Cowboy, Godzilla Vs. Kong, A Week Away, Peter Rabbit 2, Nobody, Zack Snyder's Justice League, Yes Day, Coming 2 America, Boss Level, Raya And The Last Dragon, Biggie: I Got A Story To Tell, The United States Vs. Billie Holiday, Chaos Walking
Coming Soon
Avatar 4, Avatar 3, Black Panther: Wakanda Forever, Minecraft, Black Adam, Spider-Man: No Way Home, Avatar 2, West Side Story, Ghostbusters: Afterlife, The Eternals, Ron's Gone Wrong, Last Night In Soho, Dear Evan Hansen, Venom: Let There Be Carnage, Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings, Reminiscence, PAW Patrol: The Movie, The Protege, The Boss Baby: Family Business, Free Guy, The Last Mercenary, Stillwater, The Green Knight, The Suicide Squad, Old, Hotel Transylvania: Transformania, Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Escape Room: Tournament Of Champions, Gunpowder Milkshake, Space Jam: A New Legacy, Fear Street, Let Us In, America: The Motion Picture, The Forever Purge

TOP 500
Estadísticas
28,590 Películas, 2,976 Series, 7,024 Estaciones, 119,560 Episodios, 392,339 La gente, 573,485 Usuarios, 267,200 Mensajes, 28,823 Comentarios, 95,397 fotos, 6,833 Videos
Información General y otras páginas
Lenguaje
סרטים © 2021